Referent/ka sociálně-právní ochrany dětí

Město Kyjov (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 30, 697 01 Kyjov, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti (33420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město KYJOV, IČ 00285030
Pracoviště:Město Kyjov, Masarykovo náměstí 30/1, 697 01 Kyjov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Referent/ka sociálně-právní ochrany dětí
na Odbor sociálních věcí Městského úřadu Kyjov
Popis pracovní činnosti: zajišťování sociálně-právní ochrany dětí dle zákona č. 359/1999 Sb.,
o sociálně-právní ochraně dětí.
Platové zařazení: tř. 10 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Termín nástupu: dohodou po ukončení VŘ - pracovní poměr na dobu neurčitou
Předpoklady a požadavky:
o předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb. (bezúhonnost, občanství ČR, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka, další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem)
o VOŠ nebo VŠ vzdělání podle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
o praxe v oboru nejméně 1 rok
o znalost práce s PC - Word, Excel, PowerPoint, Internet
o řidičské oprávnění skupiny B
o vysoké pracovní nasazení
o umění jednat s lidmi (komunikační dovednosti)
o ochota dále se vzdělávat
Požadované doklady:
o Přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách města v sekci Volná místa)
o Strukturovaný životopis
o Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)
o Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Obálku s výše uvedenými doklady označenou slovy "Výběrové řízení - referent/ka SPOD
- NEOTVÍRAT" doručte na podatelnu úřadu nebo poštou na adresu: Městský úřad Kyjov, Personální útvar, Masarykovo nám. 30/1, 697 01 Kyjov. Do výběrového řízení budou zařazeny pouze přihlášky doručené nejpozději do 24. 10. 2016 do 17:00 hod. Další informace podá personalistka úřadu. Stravenky, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění.
Mgr. Pavlína Švidroňová - tel: 518 697 414.
Tajemník MěÚ Kyjov si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11570110725

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2764193  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17100 - 25740 Kč/měsíc