Referent povolování technické infrastruktury

Městská část Praha 6 - Úřad městské části

Místo práce
Čs. armády 23, 160 52 Praha 6, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
Platový tarif v 10. platové třídě je stanoven ve výši od 18 810 do 28 320 Kč a bude určen dle délky praxe; osobní příplatek může být poskytnut až do výše 28 320 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Povinnosti zaměstnance na pracovním místě :
- posuzování technologicky náročných projektů.
- Zajišťování a samostatné rozhodování na úseku náročných technologických staveb, rozsáhlých investičních staveb, inženýrských sítí a speciálních silničních staveb.
- Výkon státního stavebního dohledu.
- Povolování, dozorování a kolaudování rozsáhlé investiční stavby, povolování demolice, ukládání zabezpečovacích prací.
- Řešení havarijních případů ve vazbě na svou agendu.
- Rozhodování o mimořádných opravných prostředcích a zajišťování nápravy nesprávných opatření.
- Komplexní posuzování projektové a jiné dokumentace náročných investičních staveb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme : 5 týdnů dovolené, dny zdravotního volna, stravovací kupony v nominální hodnotě 100 Kč, příspěvek na kupon MHD na území hl. m. Prahy, další zaměstnanecké výhody.

Informace o náboru

Úplné znění Oznámení o vyhlášení výběrového řízení a přihláška jsou zveřejněny na www.praha6.cz (rubrika volná pracovní místa.) Přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 31.01.2018 v podatelně Úřadu městské části Praha 6, personální oddělení, Čs. armády 23, 160 52 Praha 6.
Obálku prosím označte slovy: NEOTEVÍRAT - výběrové řízení - technická infrastruktura.

Bližší informace :
Ing. Jana Emrová, vedoucí oddělení investičně náročných staveb
telefon : 220 189 709.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebního, architektonického nebo jiného technického směru

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- schopnost samostatného plnění úkolů
- věcná znalost problematiky vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Městská část Praha 6 vznikla jako součást územního samosprávného celku hlavního města Prahy, vystupuje v rozsahu stanoveném zákonem v právních vztazích svým jménem a nese odpovědnost z těchto vztahů vyplývající. Městská část plní úkoly patřící do samosprávy a vykonává státní správu pro území stanovené statutem v rozsahu stanoveném zákonem o hl. m. Praze, zvláštními zákony a statutem.
ID: 3280876  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platový tarif v 10. platové třídě je stanoven ve výši od 18 810 do 28 320 Kč a bude určen dle délky praxe; osobní příplatek může být poskytnut až do výše 28 320 Kč.