Zapisovatelka u soudu

Městský soud v Praze

Slezská 9, Praha 2, zařazení na obchodním úseku, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Platové zařazení podle dosaženého vzdělání a praxe v rozpětí od 12.350 do 18.600 hrubého na plný úvazek 40 hod týdně.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

administrativní úkony související se zabezpečováním přípravy a průběhu soudního řízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, pevná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, rekreační zařízení a možnost pracovního růstu na vedoucí kanceláře o 2. platové třídy výše

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš životopis na personální odd. e-mail: [email protected] nebo [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základním předpokladem je dobrá znalost práce s počítačem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 2695944  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zařazení podle dosaženého vzdělání a praxe v rozpětí od 12.350 do 18.600 hrubého na plný úvazek 40 hod týdně.