Pracovnice/pracovník podatelny – manipulační zaměstnanec

Městský soud v Praze

Místo práce
Spálená 6/2, 120 00 Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
od 15. 11. 2019, příp. dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
12 150 - 18 270 Kč/měsíc4. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

příjem a zpracování došlých dokumentů, zásilek, spisů a osobních podání
zpracování a odesílání poštovních zásilek
zpracování a evidence zásilek a spisů doručovaných kurýrní službou
administrativní a provozně manipulační práce související s provozem tohoto oddělení
manipulace s věcmi (spisy, zboží a další předměty) a pochůzky

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dnů dovolené
5 dnů indispozičního volna
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
a další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Informace o náboru

přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte paní Ing. Soně Pokorné, na e-mailovou adresu: [email protected] nebo paní Janě Halouskové, na e-mailovou adresu: [email protected]
Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

výborné komunikační a organizační schopnostisamostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
příjemné vystupován
uživatelská znalost práce na PC
fyzická zdatnost
trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 3793320  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 150 - 18 270 Kč/měsíc4. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů