Administrativní podpora obchodu

META WELD s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Karla Marxe 798, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:META WELD s.r.o., IČ 25450085, http://www.metaweld.cz
Pracoviště:META WELD s.r.o. - 1, Karla Marxe 798/7, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, po zaškolení navýšení platu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODU
Společnost META WELD s.r.o. , velkoobchod a maloobchod s prodejem svářecí a nabíjecí techniky hledá administrativní podporu obchodu
- hledáme aktivního a samostatného člověka se znalostí anglického jazyka
NÁPLŇ PRÁCE
- vyřizování objednávek, zpracování poptávek a nabídek, telefonní kontakt se zákazníky
Požadavky:
- ŘP sk. B
- Aj na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC
HLÁSIT SE: Květa Triebová tel.: 775 668 672, email: [email protected]

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11764230714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
ID: 2824822  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 Kč/měsíc