Mzdová účetní

METAZ Týnec a.s. (MPSV)

Místo práce
Ing. Fr. Janečka 147, 1 2 Týnec nad Sázavou, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní mzdoví (33132)

Pracoviště a kontakty

Firma:METAZ Týnec a.s., IČ 24759597
Pracoviště:METAZ Týnec a.s.- pracoviště, Ing. Fr. Janečka 147, 257 41 Týnec nad Sázavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
-Zpracování a výpočet mezd
-Kontrola správnosti výpočtu a placení odvodů z mezd a exekucí
-Spolupráce s finanční účtárnou, příprava platebních příkazů
-Zaúčtování mzdových nákladů
-Formulace metodických pokynů pro ostatní mzdové účetní
-Roční zúčtování daně ze závislé činnosti
-Zpracování evidenčních listů důchodového zabezpečení
-Zpracování analýz, administrativní agenda
-Spolupráce s kontrolními orgány, auditory, daňovými poradci

Požadavky:
-SŠ
-Praxe na pozici mzdové účetní/personalistky – 3 roky
-Orientace v daňové oblasti
-Vhodné i pro absolventy s praxí během studia
-Nadprůměrné uživatelské dovednosti IT (MS Office, zejména Excel)
-Analytické a komunikační dovednosti
-Odolnost vůči stresu, rychlost, přesnost, mobilita
- Znalost programu HELIOS výhodou

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 11761910765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2825137  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc