Prípravár - zámočník, opravár Brno venkov

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Rajhrad, Česko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
od 120 kč/hod do 150 kč/hod. v čistom (netto) v závislosti od odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prípravár – zámočník
· nenáročné, jednoduché strojové rezanie oceľových profilov do hrúbky 4 mm
· vŕtanie, čistenie zvarov a iná príprava materiálu na zváranie železných konštrukcií (trezorov)
· práca s elektrickým náradím (brúsky, rezačky)
· navážanie materiálu, kontrola stavu zásob
· riadenie elektrických a paletových vozíkov
· základy zvárania vítané
Opravár – zámočník/zvárač
· oprava už identifikovaných chýb a nedostatkov na konštrukciách trezorov
· vyvŕtanie, vyrezanie prípadné vyrovnanie defektu a jeho následné uzatvorenie/oprava
· základy zvárania nutné!

- turnusová práca
- príplatky po skúšobnej dobe
- práca na trvalý pracovný pomer (pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú)
- 12 hod. zmeny, pondelok - piatok, víkend voľný
- strava zabezpečená, príspevok na stravu
- ubytovanie zdarma (v rodinných domoch) alebo príspevok na ubytovanie 3 500 kč.
- možnosť záloh každý týždeň 1 500 kč.
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- práca v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail [email protected] alebo [email protected]. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba trezorov, pevnostných skríň, bankomatov a peňažných systémov. Povrchové úpravy, spracovanie plechu a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske - zámočník, zvárač

- dobrý zdravotný stav - vstupná lekárska prehliadka
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3728171  Dátum zverejnenia: 30.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 120 kč/hod do 150 kč/hod. v čistom (netto) v závislosti od odpracovaných hodín