Obchodní ředitel

Meva sport SK s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Ponúkame podiel na zisku z celého predaja v českej republike a stať sa súčasťou značky MEVA v ČR.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvôli rozširovaniu pôsobenia a etablovania našej novej športovej značky MEVA na český športový trh,hľadáme " partnera/spoločníka " na pozíciu obchodný riaditeľ ktorý nám pomôže vybudovať a presadiť našu značku MEVA v českej republike.Sme lídrom na slovenskom futbalovom trhu a našou viziou je stať sa lídrom aj na českom futbalovom trhu.

Od country riaditeľa očakávame:
- vybudovanie a koordinácia obchodného tímu pre ČR
- plánovanie a realizácia obchodných stratégii,tvorba finanančných plánov a marketingových kampaní
- zodpovednosť za plnenie obchodných výsledkov

Zaměstnanecké výhody, benefity

Chcel by si byť súčasťou novej značky na trhu a stať sa partnerom/spoločníkom vo firme MEVA ? Teraz ponúkame možnosť stať sa súčasťou značky MEVA pre českú republiku.

Ďalšie výhody:
- priestor pre kreativitu a seba rozvoj
- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- maximálna podpora

Informace o náboru

Ak sa nebojíte vyzvy a chcete niečo vybudovať pošlite nám žiadost spolu s CV + (v prípade Vášho súhlasu aj s fotkou) posielajte na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Obchod,Marketing,Ekonomika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- skúsenosť s motivovaním a riadením teamu
- z minulosti preukázateľné výsledky plnenia obchodného plánu
- silná orientácia na cieľ
- vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- bezúhonnosť
- dôslednosť, precíznosť, diskrétnosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Značka MEVA,sa špecializuje na vysoko kvalitné profesionálne športové teamové oblečenie.
Sme nová športová značka s víziou stať sa lídrom na Slovenskom a Českom športovom trhu. Hoci sme v minulosti na český a slovenský trh dodávali oblečenie talianskej značky GIVOVA,cítili sme že môžeme robiť veci lepšie a čoraz viac sme sa začali orientovať,nielen na predaj,ale aj na technickú stránku oblečenia a servis.

Po rokoch zbierania skúsenosti a vývoja,sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku futbalového oblečenia – MEVA. http://mevasport.com/ ( momentálne máme stránku v prerábke). Viac informacii zatiaľ nájdete na našej facebookovej stránke:

CENA: Po dôkladnom preskúmaní trhu,vkusu a referencii športovcov,naša značka ponúka najlepší pomer ceny a kvality.Kvalita našich produktov patrí medzi najlepšie čo náš trh momentálne ponúka.

SKLADOVÉ ZÁSOBY: Skladom máme viac ako 8-tisíc kusov dresov,8-tisíc kusov trenírok,6-tisíc kusov súprav,6-tisíc párov štucien a mnoho ďalších vecí pre futbalové kluby. http://mevasport.com/povedali-o-nas/ Našou filozofiou je poskytnúť čo najvyššiu kvalitu futbalového oblečenia.Naše oblečenie sa vyznačuje vysokou mierou odolnosti materiálu.Namáhané časti oblečenia ako napríklad trhanie teplákových nohavíc v rozkroku je častým problémom iných značiek.Preto sme na spevnenie tohto citlivého miesta použili špeciálny elastický a priedušný materiál,ktorý pri hre nezavadzia,no zároveň poskytuje dostatočnú podporu. http://mevasport.com/o-firme/nasa-filozofia/ V značke MEVA sme spojili tieto 3 dôležité fakty: - ŠTÝL - VÝKON - KVALITA.

ŠTÝL - Naše oblečenie sa vyznačuje moderným dizajnom a nadčasovým strihom.

VÝKON - Používame SOFT FIBER materiály,ktoré zaručujú vysoký komfort při pohybe,čo napomáha k dosiahnutiu maximálneho výkonu pri športovej činnosti.

KVALITA - Naše HIGH-TECH materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie požadavky športovca.Funkčný,priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s meva-tech technológiou zaisťuje rýchli odvod potu z tela von a rýchle schnutie materiálu. Ponúkame novú vysoko kvalitnú teamwear značku ktorá má nadčasový dizajn a dokonale prepracovanie.
Podľa Slovenského futbalového zväzu sme sa stali za rok 2019 ( v konkurencii 32 futbalových značiek), najpredávanejšou futbalovou značkou na Slovensku.
ID: 3933143  Dátum zverejnenia: 4.7.2020