Administrativní asistentka v advokátní kanceláři

Mgr. Rudolf Bartošík

Místo práce
Národních hrdinů, Břeclav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13. plat a prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je kompletní zajištění chodu kanceláře, vedení klientských spisů, komunikace se soudy a úřady, zpracování korespondence.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou a různorodou práci, 5 týdnů placeného volna, standardní pracovní dobu, možnost profesního růstu, perspektivu dlouhodobé spolupráce a odpovídající finanční ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

administrativa a právo

Ostatní znalosti

MS Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobré organizační schopnosti, preciznost, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Advokátní kancelář Mgr. Rudolf Bartošík se sídlem v Břeclavi, v rámci kanceláře vykonáváme všeobecnou právní praxi.
ID: 4027943  Dátum zverejnenia: 2.2.2021