Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

CNC Sústružník - CNC Frezar FANUC

Michal Hovorka, s.r.o.

Čachtická 7, Nové Mesto nad Váhom-Priemyselný obvod II, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.Stravne 5,00€, + variabilná zložka pri plnení termínov, kvality a dochádzky 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie cnc zariadení v programe FANUC . Podpora CAD/CAM
Sériová / kusová výroba , zámočnícke práce , obsluha 3D WENZEL .

Práca v malom kolektíve ľudí. Školenie SOLIDWORKS , mladý kolektív , preplácanie nadčasov , finančne ohodnotenie pri zvyšovaní výkonnosti

Informácie o výberovom konaní

Termín pohovoru si dohodnite vopred . Práca na jednu smenu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.5.2022 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

cnc programovania FANUC

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VZV platné osvedčenie , viazač bremien
V prípade záujmu zabezpečujeme kurzy

Spoločnosť Michal Hovorka, s.r.o. už 15 rokov vyrába diely pre Slovenských ako aj zahraničných odberateľov.
Hľadáme šikovných nekonfliktných ľudí, ktorých bude práca tešiť tak isto ako odmena za ňu. Pomôžte nám opäť rásť!

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Hovorka
Tel.: +421905823514
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3177461  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 8 EUR/hod.