Kurýr/-ka - řidič/-ka pro rozvoz zásilek

Michal Kropáč (MPSV)

Místo práce
Vážní 521, 503 41 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (83221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Michal Kropáč, IČ 04075315
Pracoviště:Michal Kropáč - pracoviště HK, Vážní 521, Pouchov, 503 41 Hradec Králové 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KURÝR/-KA - ŘIDIČ/-KA PRO ROZVOZ ZÁSILEK
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: realizace rozvozu zásilek DPD v regionu Chrast a okolí; výjezdy a návraty do depa v Hradci Králové
- Požadavky: min. výuční list, odolnost vůči stresu, zdravotní způsobilost a ŘP sk. B, praxi v řízení min. 1 rok a na pozici (nejlépe podmínkou), samostatnost, příjemné vystupování, bezúhonnost,
- Nabízíme: služební telefon k soukromým účelům, příspěvek na dojíždění
- V případě zájmu kontaktujte: Kropáč Michal, tel.: 604 219 209, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11507610715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2745009  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 22000 Kč/měsíc