JAVA programátor - junior, 45-90 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 - 90 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- support vývoje a podpory firemních aplikací (vlastní CRM řešení)
- základní správa konfigurace síťové infrastruktury
- komunikace s ostatními pobočkami, providery, outsourcing
- konfigurace běžné kancelářské techniky (např. IP telefony, tiskové řešení)
- správa a servis výpočetní techniky u klientů i vzdálená správa
- správa OS Windows a end user support

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- trvalý pracovní poměr
- velmi různorodou práci v oblasti IT
- férové platové podmínky, benefity a bonusy
- perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
- možnost učit se nové věci, a tak se rozvíjet osobně i profesně
- moderním pracovním prostředí s vybaveným zázemím
- výborná občanská dostupnost, metro “C“ – Pankrác
- zahraniční stáže, firemní akce, mobilní telefon s neomezeným voláním a daty
- po zapracování možnost homeoffice

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Naším klientem je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 zemích světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k aktivnímu růstu společnosti rozšiřujeme IT team v pražské kanceláři.

Do již fungujícího IT teamu hledáme kolegu na pozici: JUNIOR programátor Java

Jde o práci přímo pro konečného zaměstnavatele.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme:
- JAVA SE, EE
- PHP na úrovni porozumění a analýzy kódu resp. MVC kódu
- orientaci v SQL, HTML / CSS
- základní znalost sítí a protokolů
- elementární povědomí o VOIP technologii
- schopnost učit se a růst s potřebami firmy
- řidičský průkaz skupiny B (velkou výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3274717  Dátum zverejnenia: 29.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 - 90 000 Kč