Elektrikář - České Budějovice, + - 34 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 Kč/měsíc+ velmi zajímavé benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- provádění údržby a oprav elektronických a elektrických částí výrobních i nevýrobních zařízení

Volná pracovní místa jsou vhodná pro elektrikáře a elektroniky s platnou nebo i kratší dobu (do pár let) „propadlou“ vyhl. 50/76 Sb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rádi nabídneme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě cca 30 km jihovýchodně od Českých Budějovic
- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- přátelské pracovní prostředí a podporu kolegů
- zajímavé platové ohodnocení, cca + - 34 000 Kč
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, výhodné závodní stravování, karta Multisport, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená apod.))
- 3směnný provoz
- nástup možný dle dohody, lze i IHNED

Informace o náboru

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem cca 30 km jihovýchodně od Českých Budějovic, hledáme vhodné kandidáty na pozice elektrikářů.

V tuto chvíli plánujeme obsadit více pracovních míst - je tedy reálně velká šance získat stabilní a dobrou práci nedaleko Českých Budějovic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- vyučení / SŠ vzdělání - ideálně v elektro oboru
- manuální zručnost
- platné zkoušky dle vyhl. 50/76 Sb. - lze i kratší dobu „propadlé“
- schopnost čtení elektrotechnické a strojírenské dokumentace
- praxi v elektroúdržbě min. 2 roky
- schopnost lokalizace závad na zařízení
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- aktivní znalost práce na PC
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3832238  Dátum zverejnenia: 16.12.2019  Spodná hranica mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc