Finanční účetní, Praha 4, 40-43 000 Kč, zajímavé benefity

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 43 000 Kč/měsíc5 týdnů dovolené, stravenkový paušál + další atraktivní benefity, odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce:
- Vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro klienty.
- Pořizování účetních záznamů, zejména zpracování přijatých a vydaných faktur, výpisů o bankovních operacích, hotovostních výdajů, položek skladových zásob, položek investičního majetku, interních dokladů, účtování časového rozlišení, rezerv a dalších příslušných účetních dokumentů.
- Závěrkové operace a zpracování statutárních účetních závěrek.
- Příprava podkladů pro hlášení k DPH, spolupráce s daňovým poradcem na přípravě přiznání k dani z příjmu, přiznání k silniční dani, intrastat, apod.
- Zadávání a zpracovávání dat.
Podpora nadřízených - zpracovávání souhrnů a reportů.
- Práce s informačním systémem Helios Orange a používání programů MS Office.

Tato pracovní pozice je vhodná pro kandidáty s kvalitní praxí v oblasti účetnictví v pozici samostatné/ho účetní/ho.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám naopak velmi rádi nabídneme?
- hlavní pracovní poměr u úspěšné společnosti na Praze 4, v docházkové vzdálenosti od metra C
- velmi dobrý tým kolegů a hezké a příjemné pracovní prostředí
- další průběžná profesní vzdělávání, možnost velmi zajímavého profesního a osobního rozvoje
- nástupní mzdu 40 - 43 000 Kč (fixní mzda a osobní ohodnocení) – v závislosti na dosavadní praxi a prokazatelných zkušenostech
- 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál + další atraktivní benefity, odměny
- pružnou pracovní dobu (s příchodem do 9:00)
- možnost nástupu IHNED, nebo dle individuální dohody

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil klienta:
Pro našeho váženého klienta, zavedenou a úspěšnou účetní společnost na Praze 4 hledáme, v rámci aktivního rozšiřování stávajícího týmu, nové kolegy / kolegyně na pracovní místo samostatná finanční účetní.

Kromě velmi atraktivní polohy kanceláře v docházkové vzdálenosti od metra C na Praze 4 můžeme nabídnout i velmi dobrý pracovní tým kolegů, slušné mzdové ohodnocení a zajímavé benefity.

Jedná se skutečně o samostatnou pozici v rámci finanční účtárny, zpracovávající tzv. klientské účetnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co ve Vašem životopise uvítáme?
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- reálnou praxi v oblasti zpracování komplexního účetnictví, ideálně klientského
- chuť a motivaci učit se a odborně růst
- aktivní znalost práce na PC - MS Office - Word, Excel
- aktivní znalost SW HELIOS ORANGE (Inuvio) - velkou výhodou
- samostatnost, cílevědomost, zodpovědnost a flexibilitu
- znalost AJ - min. na úrovni základní komunikace (emaily, texty na dokladech apod.)
- pečlivost, důslednost, spolehlivost, komunikativnost + smysl pro humor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4094025  Dátum zverejnenia: 2.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc