Pracovník/ce distribuce letáků, Po-Ut, 2-15 000 Kč měsíčně, okolí Mladé Boleslavi.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 170 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro distribuci letáků do schránek na Mladoboleslavsku hledáme pracovité kolegy z následujících lokalit:

Bítouchov, Březovice, Bukovno, Čistá (294 23), Dobrovice Bojetice, Dobrovice Úherce, Dolní Stakory, Horky nad Jizerou, Hrdlořezy, Hrušov (294 73), Charvatce, Katusice, Kochánky, Kolomuty, Kosořice, Krásná Ves, Mladá Boleslav Bezděčín, Mladá Boleslav Čejetice, Mladá Boleslav Michalovice, Písková Lhota, Písková Lhota Zámostí, Plazy (293 01), Skalsko, Smilovice (294 42), Židněves.

Jde o dlouhodobou brigádu, s výkonem práce v rozsahu Pondělí - Úterý (lze ale i např. v neděli). Je zde možnost práci skloubit s Vaším stávajícím zaměstnáním, péčí o děti, nebo studiem VŠ, jako dlouhodobý, zajímavý, přivýdělek, v místě bydliště a jeho okolí.

Hodinový výdělek při distribuci letáků v rozsahu cca 100-170 Kč/hod.

Letáky k distribuci dostanete vždy v průběhu víkendu až domů! Stejně tak dostanete i určené okruhy, k distribuci letáků, které se již nemění.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost získat poměrně jednoduchou, nenáročnou a dlouhodobou brigádu v regionu Mladá Boleslav, v okolí Vašeho bydliště
- brigádu na DPP, DPČ, OSVČ - vše dle dohody s kandidátem
- přátelský tým nadřízených
- zajímavý, dlouhodobý, měsíční příjem v rozsahu cca 2-15 000 Kč za pár dnů v týdnu
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Informace o náboru

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil) a případně adresy, kde chcete mít na starost distribuci letáků.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost HaTkom, se sídlem v Praze.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- spolehlivost, odpovědnost
- schopnost samostatné práce
- ŘP sk. B + vlastní automobil Vám ulehčí práci, ale není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4124895  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 100 Kč/hod.