Servisní technik, FIX 45-50 000 Kč, home office, plná výbava

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc5 týdnů dovolené, stravenky, školení, kurzy AJ, penzijní připojištění, home office, automobil i k osobnímu užití, mobil, tablet

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- servisní zásahy u klientů společnosti v regionu Praha, Střední Čechy, část Jižních Čech
- instalace zařízení, kontroly, preventivní údržba, servis
- technické poradenství a školení klientů

Klienty společnosti jsou nemocnice, jde o servis zdravotnické techniky v nemocnicích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní poměr u velmi solidní, stabilní a prosperující zahraniční společnosti v ČR (s českým managementem)
- velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí, výborný tým kolegů
- home office, automobil i k osobnímu užití, mobil, tablet
- výborné platové podmínky - FIX cca 45-50 000 Kč (dle dohody s vybraným kandidátem)
- 5 týdnů dovolené, stravenky, školení, kurzy AJ, penzijní připojištění a další zajímavé benefity
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Informace o náboru

Váš životopis v češtině, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil společnosti:
Náš klient, velice stabilní a solidní zahraniční obchodní a servisní společnost, hledá pro navýšení počtu servisních techniků vhodné kandidáty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- min. SŠ vzdělání
- aktivní zájem o techniku, kladný vztah k technice
- praxi servisního technika - technický obor - ideálně elektro, pneumatika, hydraulika, IT apod.
- pracovní znalost AJ - studium manuálů, vstupní školení apod.
- vyhlášku 50, min. par. 6
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
- časovou a prostorovou flexibilitu - cestuje se denně ke klientům
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost
- dobré komunikační schopnosti, asertivitu, příjemné vystupování

Tato pracovní pozice je vhodná i pro servisní techniky bez zkušenosti se zdravotnickou technikou, s ideálním bydlištěm v Praze nebo Středních Čechách (ideálně např. severovýchodně od Prahy (Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Milovice apod.)).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4210274  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc