Pomocná síla do kuchyně

Miroslav Pošík (MPSV)

Místo práce
U Památníku 1185, 504 01 Nový Bydžov, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocníci v kuchyni (94120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Miroslav Pošík, IČ 68219474
Pracoviště:Hotel Classic, U Památníku 1185, 504 01 Nový Bydžov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
- PP na dobu neurčitou (nebo DPP), nástup od 1. 12. 2016, plný nebo zkrácený úvazek, směnnost dle dohody
- Požadujeme: základní vzdělání
- Nabízíme: příspěvek na stravování, možnost ubytování
- V případě zájmu kontaktujte: Pošík Miroslav, tel.: 603 747 136, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11730390712

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2813686  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc