Účetní

MITRANS-HK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Drtinova 175, 503 11 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:MITRANS-HK s.r.o., IČ 26009391
Pracoviště:Drtinova 175/2, Plotiště nad Labem, 503 11 Hradec Králové 15

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2016 nebo možný ihned, 7.30 - 16 hod., PP na dobu neurčitou
- Požadujeme: SŠ vzdělání, zkušenosti v oboru, pečlivost, znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, samostatnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, znalost účetního programu Helios výhodou
- Pozice je vhodná i pro OZP
- Nabízíme: možnost odborného vzdělání, práce v rozvíjející se společnosti, příjemný pracovní kolektiv
- Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11559670712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2771082  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 25000 Kč/měsíc