Vedoucí expedice

Mlékárna Klatovy a. s. (MPSV)

Místo práce
Za Tratí 640, 1 2 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí úředníků v logistice (33417)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mlékárna Klatovy a. s., IČ 48362395, http://www.mlekarna-kt.cz
Pracoviště:Za Tratí 640, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 34000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE:
- organizuje, řídí a zodpovídá za práci zaměstnanců expedice
- objednávky zboží
- úzká spolupráce s úsekem výroby
- evidence oběhu zboží a obalů
- fakturace, doprava

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání (potravinářský obor výhodou)
- výbornou znalost MS OFFICE a systémů skladového hospodářství
- zkušenost s vedením podřízených min 2 roky
- znalost AJ na úrovni min B1
- komunikativnost, preciznost, dobrý time management, flexibilitu, odpovědnost

NABÍZÍME:
- zázemí velké mezinárodní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání, seberealizace, odborného a profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností zaměstnance
- řadu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na dopravu, na stravování, bonus za odpracovanou dobu, příspěvek na penzijní připojištění…)

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 11512180773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2748933  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 34000 Kč/měsíc