1 500 EUR

Obchodný reprezentant/merchandiser

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť mobilNET s.r.o. hľadá do svojho obchodného tímu mladého, výrečného a šikovného človeka, ktorý rád cestuje. Sme slovenská spoločnosť na trhu mobilnej komunikácie, ale pôsobíme aj v ostatných krajinách EU. Zaoberáme sa príslušenstvom na mobilné telefóny. Zameriavame sa na obchodné domy a mobilných operátorov, ale aj na čerpacie stanice a nezávislých predajcov mobilných telefónov.
Záujemcom o voľné pracovné miesto ponúkame pozíciu obchodného reprezentanta/merchandisera v Českej republike.
Tvojou úlohou bude:
Pravidelné návštevy sieťových predajní obchodných partnerov podľa prideleného regiónu
Kontrola pozícií, vystavenie tovaru
Komunikácia a usmerňovanie predajcov
Školenia predajcov obchodného partnera

Informácie o mzde

1500

Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, na oplátku ponúkame možnosť férového ohodnotenia za vopred jasných pravidiel. Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie a prácu v mladom, súdržnom kolektíve. Vážime si pracovitých ľudí a preto sa o nich dobre staráme. Okrem iných výhod pre zamestnancov pravidelne organizujeme firemné teambuildingy. Služobné auto a telefón sú samozrejmosťou.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy spolu s fotografiou zasielajte na
[email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme stabilná veľkoobchodná a distribučná spoločnosť v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Na trhu pôsobíme už 19 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sobôtka 5116/3
979 01 Rimavská Sobota

ID: 3194316   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500