Obchodní referent/ka na vzorkové prodejně

MONACO int. s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mladoboleslavská 902, 197 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-15
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:MONACO int. s.r.o., IČ 60471271
Pracoviště:Mladoboleslavská 902, Kbely, 197 00 Praha 97

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-09-15
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výk. práce: Mladoboleslavská 902, Praha 9. Kont.: Ing. Zdeněk Poutník, e-mail: [email protected], tel.: 608 325 387.
Náplň práce:
-příjem a zpracování objednávek (na firemní prodejně),
-fakturace, prodej zboží na prodejně,
-telefonní a písemná korespondence (nabídky zboží),
-práce se systémem ABRA (skladové hospodářství),
-každodenní přímá komunikace se zákazníky (osobní, telefonická, písemná)
-péče o zákazníky nové i stávající.
Požadovaný profil:
-výborné komunikační schopnosti v českém jazyce (písemné i ústní),
-jazyk AJ nebo IJ výhodou,
-praxe v gastronomii a v administrativě podmínkou,
-velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC,
-SŠ vzdělání,
-orientace na klienta,
-časová flexibilita,
-příjemné vystupování.
Nabízíme:
-možnost profesního růstu,
-práci v jedné z předních společností v oboru,
-práci v příjemném kolektivu,
-práci na hlavní pracovní poměr,
-nástup ihned

Poslední změna:2016-09-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 10700930779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jiné
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, výhodou
Italština - Pasivní, výhodou
Čeština - Aktivní
ID: 2816206  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 Kč/měsíc