Karosář, klempíř

mopas a.s. (MPSV)

Místo práce
Samostatnost 1181, 769 01 Holešov, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-28
Mzdové podmínky (brutto)
72.5 - 100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Karosáři a autoklempíři (72132)

Pracoviště a kontakty

Firma:mopas a.s., IČ 60708735, http://mopas.cz
Pracoviště:Samostatnost 1181, 769 01 Holešov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-28
Mzdové rozpětí:od 72.5 do 100 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Holešov
- vyučení, vhodné i pro absolventy, požadujeme zvládnutí oboru a vysoké pracovní nasazení, svářečský průkaz na CO2 podmínkou, výhodou je platný průkaz jeřábníka a vazače
- pracovní poměr na dobu určitou je možné změnit na dobu neurčitou, pracovní doba od 6,00-14,00 hod., 37,5 hod./týden
- benefit: příspěvek na penzijní a životní pojištění a stravování
- kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 10892850711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2
ID: 2826960  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 72.5 - 100 Kč/měsíc