Řidič sklápěcího vozidla Renault Mascott + vlek

morez stavební s.r.o.

Terezie Brzkové 1037/27, 31800 Plzeň - Skvrňany, Plzeň - sever
plný úvazek
Termín nástupu
nástup možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 18000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zásobování staveb materiálem. Místo výkonu práce: Chotíkov 449, Plzeň 318 00

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající platové ohodnocení, mobilní telefon, možnost stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele.

Informace o náboru

Kontakt: p. Marek, e-mail: [email protected], mob: 734 440 531. Místo výkonu práce: Chotíkov 449

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavební výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B, E

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajálnost. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli. Výpis z bodového hodnocení řidiče, čistý trestní rejstřík - Výpis z rejstříku trestů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost vznikla v roce 2006. Předmětem činnosti byla zpočátku nabídka kvalitních služeb v dodávce a montáži plastových konstrukcí, okenních doplňků, zimních zahrad, fasád, zateplení budov, rekonstrukcí interiérů a veškerých zednických prací včetně provádění kompletní výstavby "na klíč". Vzhledem k zásadnímu rozšíření naší společnosti a to jak v portfoliu nabízených služeb, navýšením počtu kmenových zaměstnanců a celkového zájmu zákazníku o naše nabízené služby, společnost se v roce 2011 transformovala z fyzické osoby na právní subjekt morez stavební s.r.o.
ID: 2716710  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 18000,-Kč