Ekolog podniku

MP Krásno, a.s.

Místo práce
Hranická 430, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned po výběrovém řízení
Mzdové podmínky (brutto)
od 28000,-Kč do 30000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Sledování legislativy v oblasti životního prostředí a implementaci nových požadavků do praxe,
- Zabezpečování styku s orgány státní správy a dalšími subjekty v oblasti životního prostředí, zabezpečování zákonných evidenčních, ohlašovacích a poplatkových povinností v oblasti životního
prostředí
- Zajišťuje vodní hospodářství v podniku (pitné vody a odpadní vody)
- Zajišťuje nakládání s odpady, včetně výběru smluvních partnerů, vedení
potřebné evidence, provádí hlášení o produkci a nakládání s odpady včetně
statistického hlášení
- Eviduje a vypracovává podklady o obalech a pro autorizované obalové
společnosti
- Monitoruje stacionární zdroje znečištění ovzduší, provádí jejich kategorizaci,
zpracovává podklady pro hlášení
- Vede evidenci používaných chemických nebezpečných látek a přípravků v
podniku
- Zpracovává reporty pro vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: zázemí prosperující společnosti,odpovídající finanční ohodnocení, široká škála firemních benefitů: příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondiční pobyty, bezúročné půjčky, roční odměna, vnitropodniková síť T-Mobile, zaměstnanecké balíčky, dovolená navíc, odměna za odpracované roky, odměna při životním jubileu

Informace o náboru

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:
MP Krásno, a.s., ekonomický a personální útvar, Hranická 430, 757 61 Valašské Meziříčí nebo e-mailem na [email protected] , zn: ekolog podniku a to do 16.4.2018
Bližší informace na tel. 571 855 282, 571 855 275, 571 815 217

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

zaměření na životní prostředí nebo vodní hospodářství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

výroba masných výrobků

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3358626  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 28000,-Kč do 30000,-Kč