Exportní manažer/-ka s primárním zaměřením na okolní evropské státy (kromě Slovenské republiky)

MP Krásno, a.s.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní akvizice nových zákazníků a vývoj zákaznického portfólia ve svěřené zemi(ích)
- plnění obchodního plánu, pravidelný reporting
- udržovaní a vývoj obchodních vztahů se strategickými odběrateli
- účast na mezinárodních veletrzích
- rozvoj produktového portfolia u zákazníků, příprava nabídek pro stávající i potenciální zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení (+ bonusové ohodnocení v závislosti na výsledcích společnosti)
- služební vozidlo, notebook, mobilní telefon

Dále nabízíme: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí
zázemí prosperující společnosti, nadstandardní zaměstnanecké benefity – 25 dnů dovolené, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životním jubileu, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd.

Informace o náboru

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte emailem nebo poštou na adresu: Ekonomický a personální útvar, Hranická 430/34, 757 01 Valašské Meziříčí nebo na e-mail: [email protected] – zn. Exportní manažer/ka. Bližší informace na tel. 571 855 275, 571 855 282

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

uživatelská znalost práce na PC - Pokročilý
Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

• min. 3 roky praxe v oblasti prodeje či nákupu (výhodou segment potravin)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň 3 roky praxe v oblasti prodeje či nákupu (výhodou segment potravin)
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- schopnost týmové práce, časovou flexibilitu, samostatnost, rozhodnost
- pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (další jazyky výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

výroba masných výrobků

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4028864  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc