Jako partner renomovaných firem a největších německých elektrokoncernů se již více než 36 let specializujeme na nábor odborných pracovníků v oboru elektro a telekomunikace a jsme dnes v Německu zastoupeni 9 pobočkami.

Díky angažované a věrné spolupráci našich kmenových zaměstnanců v různých projektech našich zákazníků stále rosteme, a proto do stálého pracovního pomeru v Nemecku hledáme

Průmyslový elektrikář / elektronik / mechatronik (m/ž)

Popis pracovní pozice
  • montáž elektrických zařízení
  • rozšiřování kabelových tras, pokládání kabelů
  • kabeláže podle schémat zapojení (rozvodná zařízení, řídicí skříně, přechodové skříně)
  • všeobecné elektropráce v oboru silno- a slaboproudu
  • elektrická instalace
Požadavky
  • dobrá znalost německého jazyka slovem a písmem
  • ukončené vzdělání v některém z výše uvedených profesních oborů
  • řidičský průkaz a osobní automobil jsou výhodou, nikoli však podmínkou
  • řemeslnická zručnost a chuť rozšiřovat si odborné znalosti
  • schopnost pracovat v týmu, připravenost k pracovnímu nasazení
Nabízíme:
  • můžete se spolehnout na naši plnou podporu při uznání Vaší pracovní kvalifikace v Německu
  • pevný pracovní poměr na dobu neurčitou
  • finanční příspěvek na dovolenou a vánoční gratifikaci
  • nářadí a osobní ochranném prostředky
  • nadtarifní mzdu
  • výhodnou výši odlučného / náhradu cestovních výdajů
Ve své nabídce prosím uvádějte číslo pracovní pozice MT-HFCZE- 1116
Detaily inzerátu
Branže:
elektrotechnika

Použití:
dle domluvy

Druh smlouvy:
plný pracovní poměr na dobu neurčitou

Krátkodobý kontrakt:
žádný

Kontakt
MT Industrietechnik GmbH & Co. KG
Schaumbergstraße 2
95032 Hof

Pan Holger Peitzner
Telefon +49 9281-5939782

[email protected]

ID: 2819349  Dátum zverejnenia: 21.11.2016