Inženýr/ka kvality - vývoj

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality (21525)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, org.sl. - Nový Jičín, Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
-Zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek
-Vedení řešení reklamací od zákazníka použitím nástrojů kvality
-Koordinace ověření produktu dle zákaznických specifikací
-Aktualizace DFMEA a dokumentace spojené se schválením změn u zákazníka
-Aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s praxí v oboru
-Zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti kvality
-Znalost systémů kvality v automobilovém průmyslu
-Aktivní přístup a schopnost vést tým při řešení problémů spojených s designem, robustností výrobku, ověřování výrobku a reklamací od zákazníka
-Komunikativní znalost angličtiny
-Orientaci na zákazníka a ochotu cestovat
-Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:
-Zázemí silné mezinárodní společnosti
-Práce na zajímavých projektech
-Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém)
-Flexibilní pracovní doba
-Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské)
-Další benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, dopravné, stravné, relokační balíček, 5 týdnů dovolené, aj.)

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11337800769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2757058  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 Kč/měsíc