Vývojový inženýr/ka

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Nový Jičín, Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Nový Jičín

Náplň práce:
-Výzkum nových osvětlovacích systémů
-Vývoj nových osvětlovacích systémů (LED světelné zdroje aj.)
-Udržování samostatného technického kontaktu s dodavateli komponentů a zákazníky (automobilky)
-Spolupráce v rámci mezinárodního týmu optické a mechanické konstrukce

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání (případně SŠ s praxí)
-Orientace v problematice konstrukce plastových dílů (CATIA) nebo návrhu optických systémů nebo orientace v oblasti vývoje a návrhu elektroniky plošných spojů, programování microcontrolleru a znalost simulačních softwarů (LabView,…)
-Znalost angličtiny slovem písmem – PODMÍNKOU!
-Řidičský průkaz skupiny B (ochota cestovat)

Co nabízíme:
-Špičkově vybavené pracoviště
-Vzdělávání (jazykové, odborné, …)
-Možnost cestování do zahraničí
-Benefity (příspěvek na penzijní a životní pojištění, dopravné, ovocné balíčky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, aj.)

Poslední změna:2016-10-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11337970713

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2759861  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc