Vývojový inženýr/ka optiky

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti oční optiky a optometrie (2267)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o. - Šenov u Nového Jičína, Šenov u Nového Jičína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU PRÁCE-Šenov u Nového Jičína

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY.

NÁPLŇ PRÁCE:
-Design nových optických návrhů osvětlení vozů v kooperaci s celým týmem
-Práce se programy CAD, modelovacích a vizualizačních systémů ve 3D, CAE nástrojů (Catia V5, Blender, LightTools)
-Kooperace s designéry a uplatnění inovativních technických řešení návrhů
-Účast na designu osvětlení koncepční ch vozů pro světové autosalony
-Sladění vyhotovení prototypů a jejich technického otestování na zkušebních vzorech
-Účast na vývoji a uvedení nových optických technologií
-Sledování vývoje v oboru, účast na tvorbě patentů

POŽADUJEME:
-VŠ technického směru (optika, fyzika, optoelektronika - výhodou)
-Zkušenost s 3D modelováním nebo CAD programy (Catia, Inventor, SolidWorks, Autodesk Inventor, Rhinoceros aj.)
-Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni, NJ – výhodou
-Řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat)

NABÍZÍME:
-Zázemí silné mezinárodní společnosti
-Práce na zajímavých projektech
-Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém)
-Flexibilní pracovní doba
-Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské)
-Další benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, dopravné, stravné, relokační balíček, 5 týdnů dovolené, aj.)

Poslední změna:2016-10-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10181150750

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2760276  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc