Reagujte bez životopisu

Masér - Ubytovanie zadarmo

MyoFit s.r.o.

Miesto práce
Strobl, Rakúsko
Termín nástupu
podľa dohody - ihneď
1 800 EUR/mesiac25200 ročne, 1800 brutto x 14. do roka + daňové úľavy a sprepitné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera - rehabilitačný wellnes hotel Strobl pri Salzburgu, (www.kurhotel-strobl.at) hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu masér. Ide o zamestnanie priamo pre rakúskeho zamestnávateľa. Voľné dve pozície, ideálna ponuka aj pre pár.

Pozícia je určená pre klientov, ktorí absolvovali stredoškolské štúdium v odbore masér.

Pre uchádzačov bez nostrifikácie ponúkame možnosť NOSTRIFIKÁCIE nevyhnutnej pre výkon povolania v Rakúsku prostredníctvom našej spoločnosti!

Náplň práce:

masér: vykonávanie masáží, vykonávanie bahenných zábalov, elektroliečba, vodoliečba

Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie zadarmo.
13 a 14. plat
Jedná sa o prácu na plný úväzok.
Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Rehabilitačný wellnes hotel, Strobl pri Salzburgu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť MyoFit s.r.o. poskytuje od roku 2010 komplexné služby v oblasti sprostredkovania práce v zahraničí.
Jedným z hlavných benefitov spoločnosti MyoFit s.r.o. je konkrétne zameranie na pracovný trh Rakúska, Veľkej Británie a Nemecka a úzka špecializácia prevažne na sprostredkovanie práce pre oblasť zdravotnej starostlivosti.
Zameranie na konkrétnu oblasť sprostredkovania umožňuje poskytovať našim klientom prvotriedny servis od výberu vhodnej pozície pre každého uchádzača, odborných jazykových pohovorov až po poradenstvo pri získavaní potvrdenia o rovnosti vzdelania (nostrifikácia), ktoré je potrebné pre vykonávanie povolania v zdravotníckych odboroch mimo územia Slovenskej Republiky v iných členských štátoch Európskej Únie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4133323  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac