Asistent/ka obchodního týmu hvořící chorvatsky

NAR marketing s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 52, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:NAR marketing s.r.o., IČ 64616398
Pracoviště:Masarykovo náměstí 52/33, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava - Moravská Ostrava, (později možnost v Zagrebu)

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: [email protected]
Do předmětu uveďte "HRtým".

Hledáme komunikativního, spolehlivého, samostatného, zodpovědného a usměvavého kolegu/kolegyni, který se rád stará o čas, papíry a přátelskou pracovní atmosféru.
Pracovní náplň zahrnuje komunikaci s potenciálními a stávajícími klienty, přípravu a evidenci dokumentů, školení uživatelů sw PROebiz a další práce obchodního charakteru.
Jsme česká firma s mezinárodním rozměrem, která učí firmy a instituce dělat nákupní eAukce (www.proebiz.com).

Požadavky:
- znalost chorvatského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (nutné)
- pokročilá znalost obsluhy počítače (MS Office, internet)
- komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka
- znalost angličtiny, popř. němčiny, výhodou
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
- velmi dobré komunikační schopnosti
- schopnost týmové práce

Nabízíme
-zázemí dynamické mezinárodní společnosti s přátelskou atmosférou
-základní plat + odměny závislé na pracovních výsledcích
-možnost kariérního růstu
-možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce
- telefonické sjednávání schůzek pro kolegy z týmu
- komunikace s potenciálními a stávajícími klienty v Chorvatsku
- příprava a evidence dokumentů, smluv, obchodních nabídek
- práce obchodního charakteru

HPP na dobu určitou.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9874870728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2795795  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 Kč/měsíc