Reagujte bez životopisu

Všeobecná a praktická zdravotní sestra

Náš svět, p.o

Místo práce
Pržno 239, Pržno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Platové podmínky pro HPP - 10. platovou třídu dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., roční odměny, osobní příplatek, příspěvek na stravné a penzijní spoření, 30 dní dovolené, náborový příspěvek 10.000,-Kč Platové podmínky pro DPP: všeobecná zdrav. sestra od 200,-Kč/hod. a praktická zdrav. sestra od 180,- Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš svět, p.o. Pržno přijme zájemce o práci na pozici Všeobecná zdrav. sestra na HPP i DPP, Praktická zdrav. sestra na DPP
Požadujeme:
adekvátní vzdělání odpovídající nabízené pozici
znalost vedení zdravotnické dokumentace
očkování proti hepatitidě typu B
trestní bezúhonnost, spolehlivost
zdravotní způsobilost
Nabízíme:
Práci na HPP nebo DPP s nástupem ihned.

Životopis prosím zašlete na email [email protected] nebo poštou na adresu: Náš svět, p. o., Pržno 239, 739 11 Pržno.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové podmínky pro HPP - 10. platovou třídu dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., roční odměny, osobní příplatek, příspěvek na stravné a penzijní spoření, 30 dní dovolené, náborový příspěvek 10.000,-Kč

Platové podmínky pro DPP: všeobecná zdrav. sestra od 200,-Kč/hod. a praktická zdrav. sestra od 180,- Kč/hod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Působíme v areálu, který byl otevřen v roce 2005 v obci Pržno, jež je situována v prostředí Beskydského předhůří Moravské brány s výhledem na nejvyšší horu Beskyd - Lysou horu. Poskytujeme sociální služby pro osoby s mentálním postižením v kombinaci s tělesným, smyslovým a duševním onemocněním.
ID: 4093246  Dátum zverejnenia: 1.6.2021