Programátor a obluha cnc stroje dugard-eco 1000

Nástrojárna a lisovna Vaněk s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Čáslavská 535, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (81899)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nástrojárna a lisovna Vaněk s.r.o., IČ 02092573
Pracoviště:Čáslavská 535, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Chrudim - Čáslavská 535
NABÍZÍME: příjemné prostředí rodinné firmy, zajímavé platové ohodnocené, benefity, + 50 % prémie
POŽADAVKY: praxe v oboru, znalost třískového obrábění, znalost technické dokumentace, spolehlivost, zaměření na plnění plánu, ochota rozšiřovat své schopnosti, ochota pracovat nad rámec povinností
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 11552690786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2759551  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 Kč/měsíc