PHP Developer - Remote work

NEBBIA, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si programátor telom aj dušou a nevieš si predstaviť svoj život bez toho, že by si niečo nenakódil? Zaujímaš sa o túto oblasť a nové poznatky, či technológie ti nedajú spať?

Máš rád voľnosť, flexibilitu, proste nie si rád, ak musíš tráviť čas v kancli? Pridaj sa k nám a z veľkej časti si tento projekt môžeš riešiť HOME-OFFICE, z kaviarne alebo jednoducho REMOTE kdekoľvek, kde ti to situácia bude umožňovať. Prvoradý je pre nás výsledok.

My oceníme každý dobrý nápad a návrh, ktorý s nami prídeš odkomunikovať pri káve v našej Cafeterii. A tieto návrhy ti pomôžeme priniesť do úspešného konca! Pritom môžeš očakávať support nielen všetkých kolegov, s ktorými budeš spolupracovať, ale aj externej spoločnosti, ktorá ti vždy poradí, ak to bude treba.

Sme celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem iného aj cez e-shop, a backend-u, prípadne aj front-endu by si sa zhostil práve TY!

Tak neváhaj príliš dlho a očakávam tvoje CV, dohodneme si stretnutie a preberieme všetko podstatné!

Tvojou úlohou bude:
> budovanie architektúry internetového obchodu
> vytváranie riešení na platforme nášho elektronického obchodu
> spracovanie požiadaviek na podobu e-shopu z pohľadu jeho štruktúry a funkčnosti
> návrhy na zlepšovanie, vývoj, realizácia a testovanie
> brainstormingy

technológie (ideálne):
> PHP 7, ideálne MVC framework Yii
> GIT
> Mysql
> Memcached

prípadne zúžitkuješ všetko ostatné, čo už ovládaš :)

V našej spoločnosti sa môžeš tešiť na:
mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou,
prácu pre najznámejšiu a neustále rozvíjajúcu sa celosvetovo pôsobiacu spoločnosť,
flexibilný pracovný čas,
možnosť cestovania po významných svetových výstavách a súťažiach a stretávanie sa so známymi hviezdami zo sveta fitness & bodybuilding
firemné akcie, rôzne zamestanencké benefity ako napríklad zvýhodnené cvičenie vo fitku, MULTISPORT karta, vlastná cafeteria, zľavy na firemnom oblečení, nákup odborných kníh, home office, sick days a podobne! ;)

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis v anglickom jazyku (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) na e-mail: [email protected]

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom, že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa, v prípade rozširovania nášho NEBBIA teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta. V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané. V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os. údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
GIT - Základy
MySQL - Základy

> Zodpovedný, spoľahlivý, pracovitý, self-motivovaný, so schopnosťou učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť,
> dodržiavanie termínov,
> schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
> motivácia sledovať a používať nové IT technológie
> logické myslenie
> chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
> skúsenosť s FRONTEND (tech.: HTML5, bootstrap 4, jquery, CSS3 - less) - nie sú podmienkou, ale môžu byť výhodou.

Fitness & bodybuilding oblečenie určené pre tých najlepších!
NEBBIA je momentále predávaná v 5 kontinentoch a viac ako 50 rôznych krajinách a určite sa neplánujeme zastaviť ;)
Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can
ID: 3867398  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac