Referent/referentka do odboru mezinárodních vztahů

Nejvyšší kontrolní úřad

Místo práce
Jankovcova 2, Praha 7-Holešovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1. 11. 2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizování mezinárodních akcí
• Organizování návštěv zahraničních delegací
• Zajišťování zahraničních služebních cest
• Zajišťování překladů a korektur překladů odborných materiálů
• Zajišťování a aktualizace internetové a intranetové prezentace odboru a úřadu
• Odborná spolupráce na mezinárodních projektech a koordinace činností souvisejících s těmito projekty
• Zastupování NKÚ v zahraničí
• Zpracování stanovisek k aktuálním otázkám a řešení záležitostí spadajících do působnosti odboru
• Připomínkování předložených interních a externích dokumentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
• průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
• plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
• zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 20. 9. 2018 na e-mail: [email protected], případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7.
V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání magisterské úrovně
• Velmi dobrou znalost anglického jazyka (alespoň stupeň C1), znalost dalšího jazyka výhodou
• Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
• Znalost pravidel společenského jednání
• Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost
• Schopnost analytického myšlení
• Pracovní a morální spolehlivost
• Zkušenost s mezinárodními projekty výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejvyšší kontrolní úřad je nezávislá kontrolní instituce, jejímž posláním je kontrolovat hospodaření státu – a to jak na straně příjmů, tak na straně výdajů. Úkolem NKÚ je poskytovat zpětnou vazbu tvůrcům a vykonavatelům politik státu, aby věděli, jak a za jakou cenu se tyto politiky podařilo naplnit, do jaké míry byly účinné a jaké měly ekonomické a další dopady. NKÚ předkládá vládě, Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, Senátu Parlamentu ČR, ale i odborné a široké veřejnosti nezávislé a nestranné informace o tom, zda byly prostředky státu vynaloženy účelně, hospodárně a efektivně a zda při tom byly dodrženy právně závazné normy. Smyslem NKÚ je odpovědět na otázku, zda a do jaké míry přispěly veřejné prostředky ke kýženému zlepšení stavu, a upozornit na slabiny v rámci jejich vynakládání.
ID: 3758605  Dátum zverejnenia: 9.9.2019