Podpora obchodního oddělení

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc+bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme schopné obchodníky pro práci s VIP klienty. Pracujeme pro klienty v oblasti zabezpečených investic.

Kdo chce v kariéře dosáhnout více, tomu nabízíme nadstandardně odměňovanou práci v přátelském kolektivu.

Nabízíme:

- nástupní plat dle zkušeností adepta

- zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR

- motivační programy a soutěže

-různorodou práci s jistotou profesního růstu

- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení – vše dle aktivity a výsledků práce- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Náplň práce:

- Prodej dluhopisů

- Komunikace s potencionálními investory

- Akvizice a starost o stávající klientelu

- Práce na konkrétních projektech, marketingu a dalších zajímavých činnostech společnosti

- Vedení schůzek

Požadujeme:

- Reprezentativní vystupování a dobré komunikační schopnosti

- Ochotu neustále se vzdělávat a rozvíjet svoje dovednosti

- bezúhonnost, zodpovědnost a profesionální přístup k práci

- Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe v oblasti a absolventy

Při jakémkoliv dotazu ohledně pozice se na nás neváhejte obrátit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pravidelné vzdělávání - hard skills i soft skills.
Motivační finanční ohodnocení, které se bude odvíjet od tvého úspěchu
Benefity v podobě Cafeteria systému
Víme, že pro dobře odvedenou práci je důležitý také odpočinek, proto u nás máme relax zónu, letní terasu, kávu a pitný režim.
Velmi oblíbené jsou u nás také firemní akce, kde se snažíme neustále stmelovat kolektiv.
Pro sportovce příspěvek na Multisport kartu.
Služební telefon a služební pc.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

marketing

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Srbský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3746610  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 50 000 Kč/měsíc+bonusy