Reagujte bez životopisu

Telefonní operátor - zákaznickí servis

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční skupina Nelson Markets, s.r.o. hledá novou kolegyni nebo kolegu na pozici Telefonní operátor - zákaznickí servis, pokud se zajímáte o ekonomii a finanční trhy, jste komunikativní, cílevědomí a chcete pracovat v mladém kolektivu, pak hledáme právě vás.

Náplň práce:
- práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
- účast na obchodních jednáních
- úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
- účast na školeních, sebevzdělávání
- komunikace s potenciálními klienty (email, telefonicky nebo osobně)
- marketingové kampaně cílené na klienty
- administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-průměrný plat je od 30- 55.000 Kč!
-práci v moderních kancelářích
- přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
-spolupráci s odborníky ve svém oboru
-příležitost pro svůj kariérní růst a rozvoj v prestižním oboru
-teambuildingové akce a zahraniční stáže

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

bankovnictví, peněžnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- dokončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
- ochota se vzdělávat a rozvíjet dovednosti
- reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3859406  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc