Reagujte bez životopisu

Hledáme kolegu k nám do týmu (Administrativní pracovník)

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsícprémie, bonusy, provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDE tvým úkolem?

+ Čeká Tě komunikace s klienty po telefonu, taktéž i mailová a osobně v sídle firmy
+ Tvým cílem bude rozšířit obchodní činnost na Českém trhu - v Praze
+ Budeš oslovovat našich potenciálních zákazníků a jednat s nimi - nabídneš jim naše služby a podle jejich potřeb spolu všechno vyřešíte.
+ A v neposlední řadě Tě čeká náš pohodový tím, se kterým si užiješ i spoustu zábavy
+ Týmová spolupráce se zkušenými kolegy
+ práce na aktivním růstu a rozvoji v rámci společnosti
+ Administrativní činnost, support, reporting
+ používání systém CRM

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí dynamicky se rozvíjející mezinárodních společnosti
- Platební podmínky: 2 položkový platební systém fixní plat 30.000 kč /HPP flexibilní položka – dle odvedené práce 0–3000 EUR
- roční nefinanční bonusy ve formě košilí, obleků a další…
- Dlouhodobá spolupráce
- Zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu
- Multi-kulturní pracovní prostředí s možností zahraničních stáží na našich pobočkách
- Flexibilní pracovní dobu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

+ SŠ vzdělání
+ Český - rodný jazyk
+ Chuť stát se dobrým obchodníkem
+ Výborné komunikační schopnosti
+ Prozákaznickým přístup
+ Znalost MS Office