Reagujte bez životopisu

Junior obchodník HPP - i bez praxe

Nelson Markets, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDEŠ DĚLAT?
· Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o dluhopisy
· Rozvíjení vztahů se stávajícími klienty (telefonicky a formou osobního jednání)
· pečování a rozvíjení svěřeného portfolia klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍDNEME TI:
· přátelský, mladý a dynamický tým kolegů i nadřízených
· moderní prostředí se sídlem v centru Prahy
· možnost vlastní seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
· školení, přednášky a workshopy hrazené společností
· smlouvu na HPP - hlavní pracovní poměr
· fixní plat + bonusy, které ovlivníte vlastní aktivitou
· zajímavé motivační programy
· možnost nadstandardních výdělků
· mobilní telefon
· nástup IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
- min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
- velmi dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, profesionální vystupování
- aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
- aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
- min. uživatelskou znalost práce na PC
- flexibilitu, komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce
- chuť osobně se zdokonalovat
- a ideálně nástup ihned, ale rádi na Vás klient počká

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Markets, s.r.o. je lídr v poskytování komplexních služeb pro kapitálové trhy v Evropě. Působnost ve 13 státech světa zaručuje stabilní prostředí, růst společnosti a dobré jméno společnosti. Vzhledem k velkému růstu společnosti rozšiřujeme naše oddělení.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3895110  Dátum zverejnenia: 19.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc