Pracovník call oddělení - HPP - bez praxe

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní tvé pozice?
- Volání klientům, kteří již předtím projevili zájem
- Poskytování plné podpory klientům při zprostředkování obchodu na tuzemských i zahraničních trzích
- Informování klienta o jeho možnostech a pomoc mu zvolit správně
- Udrřovat a rozvíjet velmi dobré vztahy se zákazníky firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Ti za to můžeme nabídnout?
- práci na HPP (po dohodě IČO)
- velmi nadstandardní platové ohodnocení - 120Kč/hod. + provize
- firemní akce
- mobilní telefon
- občerstvení na pracovišti zdarma
- náborový příspěvek

Informace o náboru

Tak co? Oslovili jsme tě? Máš na to zkusit něco nového? Pokud ano, neváhej a pošli nám své CV s aktuální fotografií a motivačním dopisem (pokud se ti nechce, obejdeme se i bez něj), a my se ozveme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Administrativa, marketing

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jakého si Tě představujeme?
- nebojíš se komunikovat s lidmi
- máš reprezentativní vystupování
- máš aktivní zájem o profesní a karierní růst
- jsi flexibilní a loajální
- nechceš být jeden z davu
- jdeš si za svým cílem a nebojíš se výzev

Co požadujeme?
- řádně ukončené SŠ vzdělaní (výuční list/maturitní vysvědčení)
- trestní bezúhonnost
- uživatelskou znalost PC
- znalost českého jazyka - cizí jazyk výhodou, ne podmínkou!
- dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are well functioning company, dealing with capital markets having recindency is seeking a forex developer. You won´t be only a forex developer. You will be a part of investment team. You will be a reinforcement for the results and a friend for a colleagues. You will help with the online strategy and form a virtual world. You will have the opportunity to realize whatever that will get forward our results especially in matter of quality and relevance.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3255208  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 40 000 Kč/měsíc