Pohodový kolega do týmu - HPP - 30 000,-Kč (Obchodní referent)

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
04.06.2019
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budovat, udržovat a dále rozvíjet velice dobré vztahy se zákazníky firmy
- naslouchat potřebám zákazníků, a hledat pro ně nejvhodnější řešení
- aktivně podporovat zákazníky a řešit jejich operativní potřeby
průběžně řešit administrativu, související s Vaší prací, reportovat Vaše aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové
- samozřejmostí je občerstvení na pracovišti a skvělá občanská vybavenost
- možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
- velmi zajímavé motivační ohodnocení – možnost nadstandardního mzdového ohodnocení
- možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje
- v případě aktivního zájmu raketový kariérní růst v rámci společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
- spolehlivost, profesionální vystupování
- aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
- flexibilitu, komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce
- chuť osobně se zdokonalovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are well functioning company, dealing with capital markets having recindency is seeking a forex developer. You won´t be only a forex developer. You will be a part of investment team. You will be a reinforcement for the results and a friend for a colleagues. You will help with the online strategy and form a virtual world. You will have the opportunity to realize whatever that will get forward our results especially in matter of quality and relevance.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3347596  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc