Primár oddelenia vnútorného lekárstva s JIS

Nemocnica Poprad, a.s.

Miesto práce
Banícka, Poprad, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
2 511,6 EUR/mesiacriadiaci príplatok a motivačná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

špecializovaná diagnostická a liečebno-preventívna činnosť lekára, komplexná organizačná a riadiaca činnosť oddelenia vnútorného lekárstva s JIS

DDP, možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o účasť na výberovom konaní,
- profesijný životopis s uvedením podrobných pracovných skúseností, vrátane skúseností zo zahraničných pracovísk alebo odborných stáži a publikačnej činnosti,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, ktoré vybraný uchádzač pri prijatí nahradí originálom výpisu z registra trestov,
- stručný projekt popisujúci medicínsku stratégiu oddelenia, stratégiu rozvoja oddelenia, spôsob organizácie oddelenia a dosahovania ekonomickej efektivity oddelenia,
- písomný súhlas uchádzača v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na spracovanie a evidovanie osobných údajov pre potreby výberového konania.

Prihlášky s označením „Výberové konanie - primár oddelenia vnútorného lekárstva s JIS neotvárať“ doručte osobne alebo doporučenou zásielkou na adresu:
Banícka 803/28, 058 45 Poprad

Prihlášky bez úplných požadovaných dokladov a doručené po termíne uzávierky nebudú zaradené do výberového konania.

Termín uzávierky prihlášok do výberového konania je 31.03.2021.
Termín a miesto výberového konania bude prihláseným uchádzačom písomne oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Počet rokov praxe

12

Kvalifikačné predpoklady, osobitné kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky:
- VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo, špecializácia v odboroch internej medicíny
- občianska a morálna bezúhonnosť,
- prax minimálne 7 rokov po získaní špecializácie v príslušnom špecializačnom odbore,
- registrácia v SLK.

Poskytovanie ambulantnej, ústavnej zdravotnej starostlivosti a lekárenskej starostlivosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4014916  Dátum zverejnenia: 29.12.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 511,6 EUR/mesiac