Pomocná kuchařka/kuchař

Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace

Místo práce
Nemocnice Milosrdných bratří, Polní, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace přijme do pracovního poměru následující pozici:
Pomocný/á kuchař/ka

Požadavky:
základní vzdělání
dobrý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
zázemí stabilního zaměstnavatele
stabilní platové a pracovní podmínky (platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění)
možnost kariérního růstu
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
příspěvek na dětskou rekreaci
závodní stravování včetně příspěvku na toto stravování

Nástup od 1.10.2020
Budeme se těšit!

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice Milosrdných bratří v Brně v Polní ulici je nejstarší souvisle fungující městskou nemocnicí na Moravě a po pražské Nemocnici Na Františku druhou nejstarší v Česku. V roce 2017 oslavila výročí 270 let od svého vzniku. Založil ji v roce 1747 moravský hrabě Jan Křtitel Leopold z Dietrichsteina. Podle plánů proslulého brněnského stavitele Františka Antonína Grimma byl postaven konvent s lékárnou a nemocnicí se sedmdesáti lůžky.
ID: 3963681  Dátum zverejnenia: 7.9.2020