Lékař vnitřní lékařství (internista)

Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s.

Místo práce
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Okres Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Zohledňuje se dosažení specialiace a praxe v oboru. Dohodu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výkon práce lékaře na interním oddělení (zahrnuje lůžkové oddělení, HDS, interní ambulanci, interní JIP).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, možnost ubytování, příspěvek na životní pojištění a dále dle platné kolektivní smlouvy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecné lékařství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme do našeho kolektivu na interní oddělení zejména lékaře se specializací a schopností samostatného výkonu práce. Jedná se o velké oddělení s velkou diverzitou práce a problémů klientů. Jsme otevřeni i absolventům se skutečným zájmem o obor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Součástí Nemocnice AGEL Nový Jičín a. s. je nadregionální špičkové Komplexní Onkologické Centrum. Nemocnice AGEL Nový Jičín a Komplexní Onkologické Centrum je akreditováno MZČR ve všech oborech a v řadě oborů je akreditovaným školícím centrem v přípravě na specializační zkoušky. V rámci Komplexního Onkologického Centra je MZČR udělena akreditace v suboborech onkochirurgie, gynekologická onkologie a uroonkologie. Instituce je vybavená nejmodernější přístrojovou technikou. Nemocnice poskytuje komplexní operační, resuscitační a intenzivní péči pro pacienty s ohrožením životních funkcí, specializovanou péči o pacienty po rozsáhlých a komplikovaných operačních výkonech, zejména onkologických.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2064180  Dátum zverejnenia: 31.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zohledňuje se dosažení specialiace a praxe v oboru. Dohodu.