Pomocný pracovník ve stravování - rozvozce stravy na oddělení stravování

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. (MPSV)

Místo práce
Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
9900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocníci v kuchyni (94120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s., IČ 27283518
Pracoviště:Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 9900 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní doba 5:30-14:00 a 10:30-19:00, 1x za 14 dní víkend.

Náplní práce pomocného pracovníka ve stravování je:
- rozvoz stravy a expedice zboží a pokrmů hromadně i jednotlivě
- obsluha distribuční a mycí linky
- nakládání táců do vozů, převoz termonádob s nápoji a příprava nápojů na distribuci
- mytí a ošetřování rozvozových vozů a čajníků
- mytí a údržba podlah mycími stroji a ručně ve všech částech stravovacího provozu
- odvoz zboží do skladů (mléka a pečiva a ostatní dle potřeby)
- odvoz odpadů a kuchyňských zbytků do přidělených prostor
- vhodné pro muže - manipulace s transportní skříní vážící nad 15 kg

Nabízíme: zázemí stabilní akreditované nemocnice, příspěvek na stravování. Plný úvazek na dobu určitou 1 roku, s výhledem trvalého pracovního poměru.

Požadujeme: morální a občanskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor, zdravotnický průkaz , praxe ve stravování výhodou

Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11550180717

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2759332  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9900 Kč/měsíc