Lékař/lékařka - rehabilitační oddělení

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Purkyňovo nám. 133, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18490 - 35450 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní lékaři specialisté (22129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, IČ 00839396, http://www.nem-tr.cz/
Pracoviště:Purkyňovo nám. 133/2, Jejkov, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 18490 do 35450 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaše žádosti v písemné podobě zasílejte na adresu: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč nebo v elektronické podobě na adrese [email protected]. Obálku, případně předmět vašeho emailu, označte slovy: „Výběrové řízení – lékař rehabilitační oddělení“.

Nabízíme:
• perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
• 11. – 14. platovou třídu/ nadstandardní platové ohodnocení,
• dovolená 25 dnů,
• možnost ubytování,
• benefity:
- příspěvek na závodní stravování
- sociální výpomoc
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve)
- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…),
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 10204890724

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2740471  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18490 - 35450 Kč/měsíc