Vedoucí ekonomického odboru

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s. (MPSV)

Místo práce
U Nemocnice 980, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-14
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní finanční a investiční (43112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Valašské Meziříčí a.s., IČ 26822105
Pracoviště:U Nemocnice 980, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-14
Mzdové rozpětí:od 28000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODBORU
POŽADUJEME: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru s praxí v účetnictví v podnikatelském subjektu, vhodná ekonomická praxe ve zdravotnictví, zkušenost s konsolidovaným účetnictvím, i zkušenosti s účetnictvím dle IFRS, řidičský průkaz skupiny "B". Požadujeme flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti, bezúhonnost.
NABÍZÍME: smluvní mzdu, zaměstnanecké benefity /příspěvek na stravování, na životní připojištění/ 5 týdnů dovolené, profesní růst
PRVNÍ KONTAKT: do 31.10.2016 zašlete profesní životopis s žádostí o přihlášení do výběrového řízení, doklady o vzdělání spolu s výpisem z rejstříku trestů na adresu: Personální odbor nemocnice Valašské Meziříčí a.s. Ing.Dagmar Limberská, U Nemocnice 980,
757 01 Valašské Meziříčí Možnost osobního kontaktu od 8,00-14,00 hodin v Nemocnici Valašské Meziříčí a.s nebo piště na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11578530713

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2765511  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000 - 30000 Kč/měsíc