Statistik/Data miner (možnost i part-time, Brno)

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Kaštanová, Brno-jih, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Věříš, že i práce s daty může být zajímavá a kreativní? Statistika a Data mining nejsou u nás jen o vyplňování tabulek v Excelu, ale i o dolování dat z databází, psaní vlastních programů pro jejich automatické zpracování, vizualizaci, prezentaci výsledků a hledání odpovědí na otázky, které Tě při zkoumání dat napadnou.

Jak bude vypadat TVŮJ den?
• Staneš se součástí vývojářského týmu, kde jsou kromě statistiků také programátoři, vývojáři her, ajťáci, produkťáci a projekťáci.
• Minimálně třikrát do týdne budete mít stand up meeting, kde si řeknete, co je potřeba udělat a co má prioritu. Chceme, aby byl náš produkt úspěšný, takže uvidíš využití agilní metodiky řízení vývoje v praxi.
• Potom už se pohroužíš do světa dat a budeš s nimi pracovat. Pokaždé to bude něco jiného, takže se rozhodně nebudeš nudit.
• Nejvíc času budeš komunikovat s našimi ajťáky, kteří mají přístup k zajímavým datům z různých databází. Tato data čekají na své využíti. Budeš s nimi dál pracovat a analyzovat je.
• Setkáš se taky s regresními modely.
• A protože máme rádi přehled, neminou Tě i analýzy cílového trhu.

Co by mělo být ve TVÉM repertoáru?
• Bez znalosti databází a data miningu to opravdu nepůjde.
• Pro přístup k databázím, vytahování dat a jejich zpracování budeš potřebovat MySQL.
• Automaticky předpokládáme znalost Linux a MS Office.
• Budeš pracovat i s tabulkami o velikosti miliónů řádků, buď připraven Excel vyměnit za programovací jazyk R.
• A protože se dotkneš i programování, hodila by se nám alespoň elementární znalost Pythonu. Nicméně není to nic, co by se šikovný člověk, který už se někdy s programováním v libovolném jazyce potkal, během pár dnů nedokázal naučit.

S kým a kde budeš pracovat?
Každý chce vědět, s kým bude pracovat. Poznej svého budoucího kolegu Vítka na https://kariera.kajot.cz/vit-hruby/. Nasát atmosféru Kajotu můžeš zase prostřednictvím našeho videa na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4.

Proč by ses měl rozhodnout pro nás?
• Jsme neformální společnost (dress code free). 
• Budeš sedět v příjemné kanceláři s kolegy matematiky a statistiky. Vždycky se budeš mít s kým poradit.
• Během dne si dáš dobré kafe a čerstvé ovoce.
• Pro věrné zaměstnance máme širokou škálu benefitů a dodatkovou dovolenou.
• Budeš mít taky nárok na zdravotní volno/sick day a stravenky.
• Můžeš se účastnit mimopracovních akcí, které s kolegy organizujeme.
• Jsme otevřeni spolupráci i na zkrácené úvazky, pokud třeba ještě studuješ či máš jiné projekty.
• Work-life balance je pro nás samozřejmostí.
• Daná pozice nemusí být pro tebe konečnou. Kajot roste, přibývají nové projekty, a to s sebou nese požadavky na nové specializované pozice.

Jdeš do toho s námi?
Tak nám klidně místo CV pošli jen tvůj LinkedIn profil na [email protected] a brzy se uvidíme.

V souvislosti s Vašimi osobními údaji, které nám v souvislosti s výběrovým řízením poskytnete, si Vás tímto v zastoupení společnosti NET and GAMES a.s., Bednářova 621/29, 619 00 Brno, IČ: 28330633, a osob spolupracujících s touto společností na budování obchodní značky KAJOT, dovolujeme dle platné právní úpravy informovat o rozsahu, účelech a právním základu pro zpracování Vašich osobních údajů, které nám v dodané dokumentaci uvedete.
Všechny Vaše zmíněná práva můžete realizovat prostřednictvím kontaktního e-mailu [email protected]. Rádi Vám také poskytneme podrobnější informace, či zodpovíme jakékoliv otázky týkající se ochrany Vašich osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3507407  Dátum zverejnenia: 3.10.2018