Servírka / barman (Znojmo)

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Znojmo, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
14900

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově zrekonstruovaného Sportbaru hledáme nadšence, co rádi obsluhují lidi s úsměvem v kteroukoli denní či noční hodinu. Vládne u nás kamarádská atmosféra, chceme a pracujeme jako jeden tým!

KOHO HLEDÁME:
týmového hráče, který se nebojí práce a má chuť se učit a zdokonalovat,
výuční list v oboru je výhodou, ale není nutností,
praxi v gastronomii (oboru) podmínkou,
spolehlivost a komunikativnost jsou pro nás samozřejmostí,
můžeš se k nám připojit co nejdříve.
CO TĚ U NÁS ČEKÁ:
čeká tě netradiční a zajímavé prostředí v nově zrekonstruovaném Sportbaru s pivnicí a hernou,
budeš pracovat převážně za barem, starat se o naše hosty, aby byli spokojení a rádi se k nám vraceli,
směnný provoz, 12ti hodinové směny v režimu krátký-dlouhý týden, ale můžeme se domluvit,
motivační ohodnocení.

Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám na adresu [email protected] nebo rovnou zavolej na telefonní číslo 608 822 342 a my se Ti co nejdříve ozveme. Přijdeš se podívat, jak to u nás chodí a na všem se domluvíme.

V souvislosti s Vašimi osobními údaji, které nám v souvislosti s výběrovým řízením poskytnete, si Vás tímto v zastoupení společnosti NET and GAMES a.s., Bednářova 621/29, 619 00 Brno, IČ: 28330633, a osob spolupracujících s touto společností na budování obchodní značky KAJOT, dovolujeme dle platné právní úpravy informovat o rozsahu, účelech a právním základu pro zpracování Vašich osobních údajů, které nám v dodané dokumentaci uvedete.
Všechny Vaše zmíněná práva můžete realizovat prostřednictvím kontaktního e-mailu [email protected]. Rádi Vám také poskytneme podrobnější informace, či zodpovíme jakékoliv otázky týkající se ochrany Vašich osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3508936  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14900