Sales Area Account Manager

Nitto Denko Czech, s.r.o.

Místo práce
Těžební 4, 62700 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• pravidelné návštěvy u stávajících i potencionálních zákazníků (50% pracovního času)
• identifikování potencionálních potřeb zákazníků, poradenská činnost, výběr správného produktu, popřípadě velmi aktivní spolupráce na vývoji produktu zákazníkovi na míru
• aktivní participace na vývoji produktů, zpětná vazba s R and D teamem, vytváření nových obchodních příležitostí
• nastavení cen, dodacích podmínek a veškerých dalších podmínek pro spolupráci
• rozvíjení zákaznických vazeb
• reporting a spolupráce na přípravě budgetu
• správa stávajícího portfolia zákazníků i aktivní vyhledávání příležitostí k rozšíření portfolia

Informace o náboru

• životopisy zasílejte ve formátu WORD, v ČJ i AJ
• konání výběrového řízení je plánováno na srpen 2017,
• obsazení pozice dle dohody s uchazečem, nástup možný ihned
• pokud vaše znalost angličtiny není na komunikativní úrovni, na inzerát prosím nereflektujte
• pokud nebudete osloveni nejpozději do konce srpna 2017, považujte prosím výběrové řízení za ukončené
• více informací o naší společnosti naleznete na www.nitto.com

Děkujeme za Váš čas, Nitto Denko Czech.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání ideálně technického typu
• AJ na komunikativní/ pracovní úrovni
• analytické schopnosti
• dobré technické znalosti, společně se zájmem dále se vzdělávat v inovativních směrech
• zkušenost s prodejem produktového mixu obdobného zaměření jako Nitto (např. průmyslové lepící pásky, ochranné fólie, polarizační filmy, NVH automotive produkty, atd.) – velkou výhodou
• zkušenosti na pozici Area Account Manager v prodeji technických aplikací - minimálně 5 let
• zkušenosti se zahraničním obchodem a jeho dopady/ provázání (finance, logistika, celní deklarace, apod.)
• samostatnost, proaktivita, komunikativnost, flexibilita
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou z více než 100 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko. Hlavní aktivity závodu v České republice se soustředí na automobilový trh, se zaměřením na výrobu výztužných a tlumících pryžových materiálů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3108203  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou